Pralnia dywanów

POGOTOWIE DYWANOWE to profesjonalna pralnia dywanów, obejmująca swoją działalnością teren województwa śląskiego i małopolskiego.

POGOTOWIE DYWANOWE to usługa typu door to door skierowana do klientów indywidualnych. W myśl zasady „odbierzemy, wypierzemy, odwieziemy„ - nasza firma jest w stanie odebrać od Państwa dywan z dowolnego miejsca na terenie województwa śląskiego i małopolskiego i w ciągu 72 godzin zwrócić wyprany.

POGOTOWIE DYWANOWE to również zespól wykwalifikowanych pracowników, którzy dzięki swoim umiejętnością, doświadczeniu i wiedzy potrafią sprostać nawet największym wyzwaniom i zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

POGOTOWIE DYWANOWE to zespól ludzi dla których to co robią jest pasją.

Chcesz skorzystać z usług pralni dywanów jako klient indywidualny lub zamówić usługę prania dywanów dla swojej firmy ??? Zadzwoń i zapytaj o szczegóły 32 494 36 70

Technologia

Pralnia dywanów POGOTOWIE DYWANOWE dysponuje najnowocześniejszą w Polsce linią pralniczą firmy Catinet.

To w pełni zautomatyzowany system prania dywanów hiszpańskiego producenta. W skład linii pralniczej wchodzą: Pralnica, wyposażona w trzepak mechaniczny oraz wirówkę, w pełni zautomatyzowana suszarnia dywanów o wydajności 1200 m2/doba, oraz stół detaszerski wyposażony w system znakowania i ewidencjonowania dywanów. Urządzenia te, dają możliwość wyprania kilkudziesięciu tysięcy metrów kwadratowych dywanów w miesiącu, przy zachowaniu najwyższej jakości usługi, od pierwszego do ostatniego metra.